سفارش انبوه نرمه گندله آهن صادراتی

نرمه گندله آهن، یکی از تولیدات بسیار با ارزش در کشورمان است که قبلا شرایط تبدیل سنگ گندله به نرمه آن فراهم نبود.

طوری که صادرات گندله فقط به صورت سنگ به خارج از کشور صادر می شد اما در حال حاضر این شرایط فراهم شده است که، گندله به صورت نرمه درآید تا بسیار آسانتر و بی خطرتر قابل حمل باشد.

سفارش انبوه نرمه گندله آهن صادراتی

آنچه باید درباره نرمه گندله آهن بدانید.

آنچه باید درباره نرمه گندله آهن بدانید.

نرمه گندله فرآورده ایست که پس از تغییراتی که در سنگ گندله به وجود می اید حاصل می شود.

سنگ گندله از معادن استخراج می شود که در صنعت های بسیاری کاربرد دارد، از این رو در بازار داخلی و خارجی به خوبی خرید و فروش می شود.

طوری که پخش گندله آهن به صورت انبوه صادر می گردد، زیرا گندله آهن ویژگی هایی دارد که باید آن را بدانیم.

به طور مثال گندله دارای مقدارفلزآهن بسیار بالایست که آن را از معدن استخراج می کنند، این فرآورده چون برای تولید فلز آهن و سایر آلیاژ ها به کار می رود از این رو پس از استخراج از معادن با کمک دستگاه های مختلف آن را به شکل نرمه گندله در می آورند و با حملی آسان آن را به صوری کارخانه های تولید فلز و آلیاژ به عنوان مواد اولیه یا به سوی مرزها برای تامین نیاز مصرف کننده در خارج از کشور می فرستند.

پخش کلی نرمه گندله آهن صادراتی

پخش کلی نرمه گندله آهن صادراتی

در کشور ماخوشبختانه معادن فلزات مختلفی وجود دارد. یکی از این معادن، معدن فلز آهن است. با توجه به کاربرد بسیار زیاد آهن در صنایع مختلف، استخراج کنندگان باید آن را به شکلی که حمل و نقل و استفاده از آن آسان باشد بیرون آورند.

نرمه گندله بهترین شکل فرآوری شده ای می تواند باشد تا به آسان ترین روش بتوان آن را در صنایع مختلف به کار برد، زیرا علاوه بر اینکه به راحتی می توان آن را به سمت کارخانه های داخلی روانه کرد، به راحای هم می توان از طریق انواع روش های حمل و نقل دریایی و زمینی و… به خارج از کشور صادر کرد.

ایران یکی از صادرکنندگان مطرح در زمینه صادرات گندله است، و کشورهایی که برای صنعت خود به آن نیاز دارند، سفارش گندله آهن خود را از طریق شرکت های گندله سازی ایران تامین می کنند.

پخش کلی نرمه گندله صادراتی امروزه به بهترین شکل ممکن و به مقدار انبوه در حال انجام است، افراد و شرکت هایی که پیگیر نوع با کیفیت آن هستند، به طور مستقیم با شرکت ها و تولیدکنندگان گندله سازی نرم طرف قرارداد می شوند و مقادیر مورد نیاز خود را سفارش می دهند و در کوتاه ترین زمان به صورت تضمینی آن را در داخل و یا خارج دریافت می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما