مشاوره و سفارش

  • ۸ بعلاوه ۳ =

آهن اسفنجی

آهن اسفنجی گلوله های متخلخل آهن احیاء شده است که با نام اختصاری dri که مخفف iron reduction direct هست و یا با نام iron sponge برگرفته از شکل ظاهری آن، شناخته می شود. تولید این محصول با توجه به توسعه واحدهای ذوب مجهز به کوره های القایی و قوس الکتریکی افزایش و رونق یافته است. آهن اسفنجی از احیاء مستقیم و بدون ذوب گلوله های متخلخل گندله آهن به دست می آید.

آهن اسفنجی

آهن احیای مستقیم (DRI)، که همچنین به نام آهن اسفنجی نیز شناخته می‌شود، از اکسایش-کاهش مستقیم سنگ‌آهن (به صورت کلوخه‌ها، گلوله‌ها یا خاکروبه‌ها) به آهن توسط گاز کاهنده یا کربن عنصری تولیدشده از گاز طبیعی یا زغال‌سنگ به‌وجود می‌آید. بسیاری از سنگ‌های معدنی برای احیای مستقیم مناسب هستند.

فواید آهن اسفنجی

در صنعت مدرن، فرآیندهای کاهش مستقیم توسعه‌یافته است تا به طور خاص بر مشکلات کوره های انفجار معمولی (کوره بلند) غلبه کند. آهن احیای مستقیم با موفقیت در مناطق گوناگون جهان تولید می‌شود و تولید محصولات تخصصی آهن و فولاد را به روشی غیرمتمرکز (به طور جداگانه با مدل متمرکز کوره قدیمی‌تر به اصطلاح “مجتمع های فولادی” ) امکان‌پذیر می‌کند. سرمایه‌گذاری اولیه (CAPEX) و هزینه‌های عملیاتی (OPEX) کارخانه‌های کاهش مستقیم پایین‌تر از کارخانه های فولادی یکپارچه هستند و برای کشورهای درحال توسعه که در آن تهیه کک زغال سنگ با درجه بالا محدود است، از نظر هزینه مناسب‌تر است اگرچه که ضایعات فولادی به‌طور کلی برای بازیافت در دسترس هستند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
آهن اسفنجی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش
  • ۱۱ منهای ۴ =

آدرس

تبریز، شهرک صنعتی سلیمی

آدرس دفتر

دفتر یک: تبریز، ولیعصر دفتر دو: تهران، صادقیه

ایمیل

info@simurghsteelco.com

اینستاگرام

simurgh_steel_company@

ایمیل

ironore110@gmail.com

لینکدین

simurgh-iron-and-steel-company@

توییتر

CoSimurgh@

تلفن دفتر

۰۲۱۴۷۶۲۳۰۱۴

فیسبوک

ironore110@

اسکایپ

MjVyY5NYOSjy@

درباره ما :

مجموعه مجتمع صنعتی معدنی سیمرغ آذربایجان (فولاد سیمرغ آذربایجان)، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع آهن اسفنجی آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر شرکت مجتمع صنعتی معدنی سیمرغ آذربایجان (فولاد سیمرغ آذربایجان)

لیلا نعمت زاده

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!