توزیع کنندگان بریکت آهن اسفنجی

یکی از چیز هایی که امروزه خیلی زیاد در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد،بریکت آهن اسفنجی است. بریکت ها به خرده های آهن و یا زغال سنگ گفته می شود که در صنعت راه و شهر سازی و فولاد مورد استفاده قرار می گیرد.

توزیع کنندگان بریکت همواره می کوشند بریکت های اهن بسیار خوب و درجه یکی را تولید و بسازند و این در گذشته هم جریان داشته در صنعت فولاد بسیار پر کاربردی و مهم می باشد.

توزیع کنندگان بریکت آهن اسفنجی

خصوصیات مهم بریکت آهن اسفنجی عیار بالا

خصوصیات مهم بریکت آهن اسفنجی عیار بالا بریکت به فشرده سازی برخی مواد مثل ذغال و یا خرد شدن تکه آهن ها گفته می شود. بریکت آهن اسفنجی عیار بالا ، قابلیت ساخته شدن راحت و بسیار اسوده ای دارد و به راحتی می توانید ان را بسازید و یا از بیرون به راحتی تهیه کنید.

برای ساخته شدن بریکت آهن عیار بالا باید تکه های آهن اسفنجی و یا گرد و غبار های دیگر مواد مثل ذغال را در فضایی بسیار بسیار گرم قرار داده و ان ها کاملا گرم شوند و حرارت داشته باشند و بعد آن ها را درون دستگاه ریخته و در ان جا عملیات خاصی روی ان انجام خواهد شد و به تکه های کوچک دایره شکل در می آیند.

این بریکت های آهن اسفنجی در تهیه راه و جاده سازی و حمل ماشین ها بسیار کاربرد دارد اما قطعه های اهن باعث می شوند که اکسیژن بسیار زیادی جذب ان شود و نتواند جلوی حرکت ماشین ها را بگیرد و در نتیجه عواقب بسیار بدی بروز دهد ولی با تو جه به قیمت آن در صنعت های مختلف از ان استفاده می کنند.

همچنین بریکت آهن اسفنجی که اسم ان ها هم می شود متوجه شد، اسفنجی هستند و بسیار نرم و با دست زدن به آن ها دستمان رنگی خواهد شد و رنگ ان ها را جذب می کند زیرا با توجه به اینکه ذغال هایی در ان به کار رفته است، باعث پس دادن رنگ خواهد شد.

صادرات عمده بریکت آهن اسفنجی

صادرات عمده بریکت آهن اسفنجی صادرات بریکت آهن همواره به اقصی نقاط کشور انجام می شود و مراکز زیادی به پخش بریکت آهن اشتغال دارند و برای صادر کردن انواع بریکت آهن اسفنجی می توانید به مصالح ساختمانی فروشی ها ان ها را صادر و یا به آهنگری ها به صورت حضوری مراجعه و ان ها را با قیمت مناسب می فروشند.

صادر و فروش بریکت آهن رشد چشم گیری در بازار داشته و می توانید در شرایط فعلی برای مبارزه با ویروس کرونا در خانه بمانید و از طریق سایت ها و یا شبکه های مجازی ان ها را به مراکز پخش صادر کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما