فروشنده عمده بریکت گرم آهن اسفنجی (HBI)

بریکت گرم آهن اسفنجی (HBI) یکی از مهمترین فرآورده های آهن و در حقیقت نوعی ماده اولیه برای کارخانجات مرتبط با آهن و فولاد میباشد که ظاهری کلوخ مانند دارند و قابل تبدیل به فرآورده های آهنی هستند. در کارخانجات تولید بریکت سرد آهن معمولا بر اساس نیازهای مشتریان انجام می‌ شود و بنابراین در حال حاضر مدل های متفاوتی از این بریکت ها قابل خریداری هستند.فروشگاه آهن اسفنجی بسیار رونق دارد فروشنده آهن اسفنجی آن را در اختیار هکمه قرار داده است

فروشنده عمده بریکت گرم آهن اسفنجی (HBI)

بررسی کیفیت بریکت گرم آهن اسفنجی (HBI)

بررسی کیفیت بریکت گرم آهن اسفنجی (HBI) بریکت سازی از بهم پیوستن گرد و غبار زغال سنگ، خرده آهن و یا خاک اهن و ترکیب شدن آن ها به وجود می آید. در حقیقت بریکت به یک قالب محکم و فشرده شده از آهن اسفنجی گفته می شود. آهن اسفنجی را در حین تولید بهم چسبانده و در صنعت فولاد سازی از آن استفاده های زیادی می شود. برای تولید کردن بریکت سرد مواد اولیه، به دمای محیط درآمده و سپس این مواد را داخل دستگاه بریکت سازی می کنند

و محصول جدیدی تولید می شود. محصول تولید شده به مواد اولیه ورودی در این ماشین مربوط می شود و دو نوع مواد جدید ساخته می شود. یک، بریکت نرم آهن اسفنجی، دو، بریکت سرد آهن اسفنجی که شناخته ترین و معروف ترین ماده تولید شده می باشد. از این محصول در حمل و نقل برای آسانی و امنیت بیشتر استفاده می کنند. بریکت سرد داری خاصیت های مکانیکی زیادی است.

فروش بریکت آهن به صورت عمده انجام می شود و به دلیل اینکه راحت منتقل میشود و قابلیت ذخیره شدن دارد و ساخت آن بسیار با کیفیت انجام می شود، می توان آن را باز یافت کرد و نیاز به گندله سازی نداشته و درصد کربن آن را می توان تنظیم کرد و به سبب اینکه محصول فعالی نیست، بازار خوبی برای خرید و فروش دارد.

اهمیت بریکت سازی در صنایع مختلف با استفاده بهتر از مواد اضافی و کم بازده مطرح میشود. تکنولوژی بریکت سازی در فرایندهای مختلف مورد استفاده قرار میگیرد، برای نمونه در فرایند تولید مواد شمیایی، مواد بهداشتی‌و مواد معدنی.

فروشگاه بزرگ بریکت گرم آهن اسفنجی (HBI)

فروشگاه بزرگ بریکت گرم آهن اسفنجی (HBI) همانطور که زودتر هم اشاره شد صادر کننده بریکت آهن ضمن عرضه این محصولات در بازارهای داخلی و تامین نیاز خریداران داخل کشور، امروز صادرات بریکت آهن به نقاط مختلف جهان را نیز انجام می‌ دهد به طوری که تجارت آهن در دنیای امروزی رونق خوبی به خود گرفته است و هر ساله بخش مهمی از آنها به این طریق با قیمت‌ های بهتر به فروش می‌ رسند. صادرات بریکت آهن یکی از تجارت های مهم در سطح کشور ما می باشد که نسبت به گذشته رونق چشمگیری داشته است و این امر به دلیل کیفیت مطلوبی است که انواع بریکت آهن داشته‌ اند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما