مراکز خرید آهن اسفنجی پر کربن

مراکز خرید آهن اسفنجی پر کربن به طور گسترده در ایران وجود دارد. امروزه استفاده از آهن اسفنجی پرکربن رواج زیادی پیدا کرده است، در نتیجه خریداران برای خرید آهن اسفنجی به خریداران معتبر نیازمند هستند تا آهن اسفنجی مورد نیاز خود را از آنجا تهیه کنند. برای خرید این نوع از آهن کافی است به خریداران معتبر در زمینه فروش آهن اسفنجی پر کربن مراجعه کنند و محصول خود را بدون واسطه خریداری نمایند.

مراکز خرید آهن اسفنجی پر کربن

ناگفته ها در مورد آهن اسفنجی خام

ناگفته ها در مورد آهن اسفنجی خام

آهن اسفنجی خام دارای شکل گردی است، که به صورت قطعات کروی که ظاهری اسفنجی شکل دارد در بازار وجود دارد. علت نام گذاری این محصول به آهن اسفنجی نیز به دلیل شباهت ظاهری آن با اسفنج است. آهن اسفنجی از آهن مرغوب تهیه شده است که به دلیل افزایش قیمت آهن و کمبود ضایعات آهن که در گذشته به وفور پیدا می شد، ولی امروزه با کم بود قابل توجه آن روبه رو شده ایم استفاده از آن رواج پیدا کرده است.

آهن اسفنجی را بعد از ذوب شدن در صنعت فولاد سازی، طی فرایند ریخته گری به شکل وسایل مورد نیاز خود در می آورند و به شکل های تختال، شمش و میلگرد مورد استفاده قرار می گیرند. امروزه یک بیستم از فولاد جهان از آهن اسفنجی تهیه می شود و این روند هر روز بیش از پیش ادامه دارد. از احیای مستقیم سنگ آهن طی فرایند احیا، آهن اسفنجی به وجود می آید.

فرآیند احیای مستقیم سنگ آهن به دو روش انجام می پذیرد یکی از طریق منابع گازی و دیگری زغال سنگ، که در ایران به دلیل داشتن منابع گازی فراوان احیای سنگ آهن از طریق منابع گازی انجام می گیرد.

تولید کننده آهن اسفنجی پر کربن

تولید کننده آهن اسفنجی پر کربن

تولید کننده آهن اسفنجی پر کربن در ایران به دلیل داشتن منابع مورد نیاز وجود دارند و به تولید این آهن می پردازند. تولید آهن اسفنجی پر کربن در ایران از سوی شرکت های تولیدکننده معتبر و درجه یک انجام می شود. این روزها به دلیل فروش و مصرف بیشتر کشورها از این نوع آهن تولیدات و صادرات آن نیز بیشتر می باشد.

امروزه کشور ما ایران علاوه بر تامین بخش قابل توجهی از نیاز آهن اسفنجی پر کربن داخل کشور، صادرات این نوع از آهن را نیز با تلاش و جدیت دنبال می‌کند و به دنبال ارتقاء جایگاه خود در سطح منطقه و چه بسا در سطح جهان است و سعی دارد از اعتبار و نام محصولات ایرانی به ویژه آهن اسفنجی پر کربن در خارج از مرزهای کشور دفاع کند و صادرات این محصول را به کشورهای مختلف جهان گسترش دهد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما